Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie medytacyjne z Sundaram

26 kwietnia @ 17:00 19:00

Kto pamięta pierwsze spotkanie z medytacją prowadzoną przez Bartka w naszej szkole, ten wie jak bardzo warto być. Takiej osobowości nie trzeba reklamować, trzeba po prostu być i poznać go osobiście.

Zapraszamy z całego ♥️a sami zobaczycie co się wydarzy 🙂

O Sobie:

Bartek (Sundaram) od wielu lat mieszka i studiuje medytację w International Meditation Institute w indyjskich Himalajach. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają mu mówić o medytacji w sposób głęboki lecz klarowny, sprowadzając temat do najistotniejszej i najbardziej praktycznej esencji. Prowadzi także kanał @jogiczneopowiesci na youtube, gdzie można posłuchać o filozofii jogi.

A czym jest medytacja?

Medytacja jest nieocenionym narzędziem poznania Siebie. Jest narzędziem dostępnym dla każdego, w naturalny sposób odsiewającym to kim jesteśmy, od tego z czym się utożsamiamy. Świadomość tego podstawowego Ja jest celem praktyki jogi, a medytacja pozwala nam zarówno bezpośrednio doświadczyć tego Ja, jak i rozpoznać, że jest ono zawsze czyste, stabilne i niewzruszone w obliczu zmiennych wydarzeń.

Na spotkaniu omówimy czym jest medytacja i wspólnie pomedytujemy, co jest najcenniejszym elementem tego wydarzenia – pozwoli każdemu bezpośrednio dotknąć esencji medytacji, aby móc ją odnajdywać i stosować samodzielnie. Będzie także przestrzeń na pytania i rozmowę, co dodatkowo wprowadza więcej klarowności w temat tak subtelny jak medytacja.

Przewidywany czas: 2 godziny

Wymiana energetyczna – 80zł

Zgłoszenia wyłącznie przez formularz:

W odpowiedzi potwierdzimy mailowo rezerwację i poinformujemy jak opłacić uczestnictwo. Sprawdź czy potwierdzenie nie trafiło do SPAMu – czasem tak się zdarza… Wpłaty należy dokonać maksymalnie do 3 dni od daty zgłoszenia. 

Plac Wolności 4
Katowice, Poland
+ Google Map
790-434-590