Zajęcia

Opis zajęć

Sivananda YogaJoga wg Sivanandy nazywana jest tradycyjną ścieżką hatha yogi. To łagodna joga podchodząca z szacunkiem do ciała, respektująca wszystkie jego ograniczenia. To ścieżka, która zachowała tradycyjny, integralny charakter. Szczególny nacisk kładzie na duchowy rozwój. Daje sprawność ruchową, łagodzi problemy z kręgosłupem, nadaje ruchomość stawom, uodparnia na stres, relaksuje i wycisza umysł. Umacnia wiarę w siebie, rozwija równowagę emocjonalną, wpływa dobroczynnie na wszystkie układy ciała, prowadzi do równowagi energetycznej łącząc stan spokoju i wyciszenia z jednoczesnym uczuciem siły i energii życiowej. Zajmuje się nie tylko ciałem ale i umysłem oraz duszą. Obejmuje pracę na wszystkich trzech obszarach. Na jogę wg Sivanandy składa się pięć punktów:

 • Prawidłowe pozycje (asany) – wzmacniamy i rozciągamy ciało, regenerujemy, oczyszczamy na fizjologicznym poziomie. Stymulujemy mięśnie i stawy, ale ich nie forsujemy. 
 • Prawidłowe oddychanie (pranayama) – nauka technik oddechowych aby przywrócić żywotność ciała, zdolność koncentracji i aby stabilizować emocje. 
 • Prawidłowa relaksacja (savasana) uczy jak odprężać, rozluźniać ciało uzyskując równowagę i spokój wewnętrzny. 
 • Pozytywne myślenie i medytacja – praktyka stałego obserwowania umysłu. Jest to koncentracja na jednym punkcie , uspakajanie go aby odczuć istotę swojego “JA”. 
 • Prawidłowa dieta. „Jesteśmy tym co jemy”. Zalecana jest dieta wegetariańska , aby dostarczyć organizmowi energię, zapewnić sprawność psychofizyczną, harmonię i witalność jest odpowiednia dla każdego, bez względu na wiek i kondycję.

Aerial Yoga

Aerial joga to nic innego jak joga w powietrzu. Jest takim jej rodzajem, który wykorzystuje chustę (hamak) aby umożliwić uczniom wykonywanie pozycji, które zwykle trudno im wykonać na macie. Łączy tradycyjną jogę z ruchami inspirowanymi przez pilates, taniec i akrobacje.

Aerial joga jest szczególnie korzystna dla tych, którzy spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej oraz cierpią na bóle pleców, ponieważ wywiera ona działanie dekompresyjne na kręgosłup.

Oprócz emocjonalnych, fizycznych i duchowych korzyści płynących ze wszystkich praktyk jogi, aerial ma szczególne zalety dla wzmocnienia i rozciągnięcia całego ciała, poprawy krążenia, przyspieszenia trawienie, ułatwia wykonanie pozycji odwróconych. 

Hamaki pozwalają poczuć nową jakość ruchu, poczujesz się jak zawieszony pomiędzy niebem a ziemią, dadzą ulgę i rozluźnienie już podczas pierwszych zajęć.

Zwolnią się napięcia w przestrzeniach międzykręgowych, odciążysz stawy i poczujesz wspaniały relaks i ulgę a przede wszystkim będziesz świetnie się bawić.

 Choć ten rodzaj jogi może być praktykowany przez osoby o różnym poziomie sprawności fizycznej, nie jest jednak zalecany dla kobiet w ciąży lub tych, które cierpią na zawroty głowy, problemy ze wzrokiem (jaskra) oraz nadciśnienie tętnicze.

Uwaga: na zajęcia w chustach przychodzimy bez biżuterii, bez ostrych elementów ubrań i bez makijażu!
Zalecany ubiór: legginsy i koszulka z krótkim rękawem. 

Nirvana® Body & Mind System

Nirvana to wspaniały system, który nauczy Cię jak prawidłowo oddychać. Rytmiczna, relaksacyjna muzyka połączona z technologią Nirvana i falami theta wpłyną bezpośrednio na ośrodki relaksacyjne w Twoim mózgu dając ukojenie. Nirvana to program, który łączy naukę prawidłowego oddechu, detox dla ciała i umysłu, piękne ćwiczenia z zakresu pilates i jogi, technologię Theta Wave, Chillout Music i głęboki relaks. Nirvana to absolutna nowość na naszym rynku. Naczelne w programie oddychanie jest jedynym rytmem naszego ciała, który jesteśmy w stanie świadomie kontrolować. Głębokie, wolne, świadome oddychanie jest bramą do spokojnego stanu ducha i ciała. To przeogromne korzyści dla ciała i umysłu:

 • wzmocnienie całego ciała i uwolnienie dodatkowej energii 
 • redukcja stresu i uwolnienie hormonów szczęścia 
 • kontrola własnego oddechu 
 • kontrola reakcji na stres 
 • dotlenienie i odmłodzenie organizmu (tlen oczyszcza nasz krwiobieg) 
 • wyrobienie nawyku zdrowego (głębokiego, wolnego i przeponowego) oddychnia.

Zajęcia prowadzone są przy dźwiękach naturalnej, spokojnej, relaksacyjnej muzyki. Wszystko to wpływa na osiągnięcia spokojnego umysłu w stanie Nirvana. Umysł wchodzi na falę theta, który to stan osiągalny jest w długotrwałej praktyce medytacyjnej, podczas snu czy intensywnego marzenia. W Nirvanie udział brać może każdy bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną.

Hammock Relaxation Therapy

To nowe, autorskie zajęcia opracowane przez Savitri, oparte na prostych rozluźniających ćwiczeniach z użyciem hamaków do aerial jogi, które pozwolą poczuć w ciele więcej luzu, przestrzeni ale pomogą również pozbyć się napięć i stresów dnia codziennego.

Ból karku, ramion, pleców, i stawów to dziś powszechna dolegliwość. Powstaje ona na skutek przeciążeń i stresów. Jeśli łapiesz się na tym, że garbisz plecy lub zbyt często pochylasz głowę i obciążasz przy tym szyję, lub kiedy Twoja praca wymaga siedzenia przy biurku a postawa ciała jest nieprawidłowa to jesteś narażony na przykre, bólowe konsekwencje. Z różnych przyczyn nasze ciało jest więcej napięte niż rozluźnione a stresy tylko ten stan pogłębiają, napięte ciągle mięśnie z czasem się kurczą, skracają, co zaczyna powodować dolegliwości bólowe. Aby temu zapobiec nie wystarczą ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, bardzo ważne jest również prawidłowe rozluźnianie. Wiele osób słysząc „rozluźnij swoje ciało” nie wie o co tu tak naprawdę chodzi, nie wie jak ma to zrobić dlatego te zajęcia nauczą Cię jak pozbyć się niechcianego napięcia a zastąpić je wspaniałym rozluźnieniem. Po serii takich ćwiczeń, położysz się wygodnie w hamaku i zatopisz się w cudownych dźwiękach mis tybetańskich, które będą jak terapia nie tylko dla zmęczonych mięśni w Twoim ciele ale również dla Twoich uszu i umysłu ponieważ uspokoi, wyciszy i zrelaksuje Twoją psychikę.

Zajęcia dedykowane są dla wszystkich, którzy potrzebują wyciszenia, relaksu, spokoju duszy, ciała i umysłu. Nie ma znaczenia ile masz lat i czy kiedykolwiek robiłeś coś dla siebie i swojego ciała.

Uwaga: na zajęcia w chustach przychodzimy bez biżuterii, bez ostrych elementów ubrań i bez makijażu!
Zalecany ubiór: legginsy i koszulka z krótkim rękawem. 

Yoga Wheel Vinyasa Flow

Wheel Yoga – Joga na kole.

Kołem możesz urozmaicać różne asany, lub tworzyć najlepsze dla siebie pozycje w sesji typu free flow. Koło pomoże rozciągnąć ciało tak, aby bez problemu wykonywać asany takie jak mostek czy pies z głową w dół lub pies z jedną nogą w górze i zgiętą w kolanie. Koło jest doskonałym pomysłem dla każdego, kto szuka sposobu na wzmocnienie kręgosłupa i rozciągnięcie pleców, szczególnie zalecane wszystkim osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej np przy komputerze, gdzie występuje problem zaokrąglonych pleców oraz bóle kręgosłupa. Joga na kole działa również terapeutycznie!

Praktyka z kołem wzmacnia uda, pośladki, brzuch, i ramiona, otwiera klatkę piersiową i przygotowuje do wygięć. Uelastycznia kręgosłup, rozciąga cały przód ciała, pomaga w trudniejszych pozycjach jak stanie na głowie ( sirsasana) i w świecy ( sarvangasana) oraz wiele innych.

Terapeutyczna Joga Kręgosłupa

Jeśli masz siedzącą pracę chcesz zapobiec bólom kręgosłupa lub już się z nimi borykasz, zapisz się już dziś!
Praktyka jogi może przynieść bardzo dobre efekty terapeutyczne. Wystarczy tylko Twoja chęć, wola walki z bólem za pomocą działań holistycznych i oczywiście terapeuty, który wie jak dobrać odpowiednie ćwiczenia oraz pozycje. Asany wdrażamy już na poziomie profilaktyki, a dobrze dobrane przez nauczyciela pomagają także w przypadkach terapeutycznych.Dla kogo są dedykowane takie zajęcia?
– dla osób z bólami kręgosłupa, nie mających przeciwwskazań do ćwiczeń
– dla tych, którzy mają siedzącą pracę
– dla osób, które chcą zapobiegać zwyrodnieniom lub dalszym ich postępowaniem
– dla starszych osób, które nie uprawiają sportów
– dla osób z dyskopatią
– dla wszystkich, którzy chcą stosować profilaktykę oraz tych, którym zwyczajnie chce się poruszać i spędzić miło czas w grupie 

Yin Yoga Księżycowa

Yin joga to pełen spokój, bezruch, długie trwanie w pozycjach. Jest powolna i spokojna, statyczna. Jak powiedział  Patanjali „Joga to zatrzymanie procesów umysłowych”, będziemy więc medytować zatrzymując się w pozycjach na kilka minut. Powoli, łagodnie i bez wysiłku usuniemy z ciała napięcia, przykurcze powstałe w wyniku złych nawyków, siedzącego trybu życia czy stresu. Praktyka ta jest niczym masaż wykonywany na samym sobie. Pomoże popracować nad posklejanymi czy przykurczonymi powięziami co podniesie nam jakość i komfort życia. W normalnym życiu, ćwiczeniach, praktyce często skupiamy się na pracy naszych mięśni, chcemy być wzmocnieni i dobrze zbudowani! Przed każdym rodzajem ćwiczeń nie zapominamy o rozgrzewce, to dobrze! Jednak tutaj ćwiczymy bez rozgrzewki ponieważ chcemy dotrzeć do jak najgłębszych warstw naszego ciała. To właśnie dlatego praktykujemy yin jogę. Jest ona zupełnie inna od klasycznych metod jogi jakie praktykujemy zazwyczaj. Skupia się ona głównie na tym, co znajduje się pomiędzy mięśniami. W ciele yin, żeński element, to tkanka łączna, powięź, więzadła, kości, stawy i to właśnie one są tutaj celem naszej pracy. Z kolei Yang, męski element, to m.in. mięśnie, krew i skóra, którym sprzyjają dynamiczne i powtarzalne ruchy, przywracające elastyczność i zapewniające lepsze odżywienie. Nie istnieje Yin bez Yang i odwrotnie, w każdym Yang znajduje się trochę Yin.

Bardzo ważne jest to, aby wyczuwać granice własnego ciała i starać się od razu nie wchodzić w pozycje zbyt głęboko. Podczas praktyki obserwujemy jak czuje się i zachowuje nasze ciało, nie wchodzimy w maksymalne zakresy a stopniowo poddajemy się grawitacji i rozluźnieniu. Bardzo ważne jest, aby się w nie wsłuchać i stopniowo pogłębiać pozycje (najszybciej po około minucie!) a ono samo podpowie że jest na to gotowe. Oddech podczas praktyki musi być głęboki, długi i równy, kierujemy go do miejsc nad którymi pracujemy. Yin joga pracuje głównie na tych partiach ciała, które znajdują się poniżej pępka : na dolnym kręgosłupie, biodrach i miednicy. System Yin w praktyce Yin jogi odnosi się głównie do naszych organów, to one są głównymi siedliskami naszego Qi (energia, prana) i to właśnie nasze organy stymulujemy podczas praktyki Yin.

Klasyczne metody jogi uczą asan estetycznych podczas gdy Yin joga ma podejście funkcjonalne. Funkcjonalnym celem asany jest stymulowanie tkanek w docelowym obszarze. W jodze funkcjonalnej asana nie jest „idealna”, każda pozycja ręki lub nogi lub reszty ciała może pomóc lub przeszkodzić stymulacji obszaru docelowego. Punktami, które stymulujemy wg TMC (tradycyjna medycyna chińska) są meridiany.

Yin joga pojawiła się na Zachodzie w latach siedemdziesiątych. Za jej twórcę i prekursora uważa się Pauliego Zinka, mistrza Qigong.

Korzyści z Yin Yogi:
– równowaga ciała i umysłu, harmonia
– zwiększa ruchomość i elastyczność stawów
– obniża poziom stresu, lepiej radzimy sobie ze stresem i z lękiem
– równoważy inne dynamiczne formy praktyki , w tym praktykę Yang
– w połączeniu z technikami oddechowymi wspiera pracę płuc, serca, obniża ciśnienie krwi
– wychładza

Joga Nidra – Sen Jogina

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Joga-Nidra-Sen-Jogina-1024x576.png

Joga nidra (jogiczny sen) to starożytna technika tantryczna, którą świat poznał dzięki Swamiemu Satyanandzie. Jest to stan pomiędzy snem a czuwaniem, w którym nasza świadomość stopniowo wycofuje się ze świata na zewnątrz oraz zmysłów (pratyahara) i zostaje zachowana poprzez słuchanie. Podczas praktyki jogi nidry ciało fizyczne znajduje się w stanie głębokiego odpoczynku, a umysł jest prowadzony przez różnorodne aktywności. Gdy świadomość utrzymuje się tylko na jednym kanale zmysłowym (słuchanie), umysł człowieka staje się bardziej receptywny umożliwiając pracę z tym, co nieświadome. Efektami jogi nidry są:
· głębokie odprężenie, uwolnienie od napięć fizycznych, emocjonalnych i mentalnych;
· zwiększona receptywność, otwarcie na intuicję;
· trening umysłu;
· stymulacja mózgu;
· zachowanie homeostazy;
· pobudzenie samouzdrawiających właściwości organizmu;
· uwalnianie nieświadomych treści i ich integracja ze świadomością;
· uwolnienie energii wykorzystywanej na wyparcie, redukcja konfliktu między świadomością i nieświadomością;
· rozwijanie emocjonalnej kontroli;
· joga nidra uczy bycia tu i teraz z dostępem do wrodzonej inteligencji i zdolności adekwatnej odpowiedzi na każdą sytuację;
· podczas praktyki jogi nidry uczymy się odpoczynku;
· rozbudza kreatywność, poprawia pamięć.

Podczas praktyki ważne jest poczucie komfortu, zabierz więc ze sobą wygodne i ciepłe ubranie, możesz też wziąć na zajęcia koc i poduszkę. Istotnym elementem jogi nidry jest pozostanie świadkiem wszystkich doświadczeń pojawiających się w czasie praktyki.

Ważna informacja:
Ze względu na formę i czas trwania praktyki grupowej, nie zalecamy jej osobom będącym w stanie depresji – w takich przypadkach proponujemy indywidualne spotkanie z terapeutą jogą (Savitri), która przygotuje praktykę jogi nidry z uwzględnieniem potrzeb osoby zmagającej się z depresją.

Medytacja i Oddech

Zajęcia Medytacja i Oddech skierowane są niemal dla każdego.
Zarówno medytacja jak i stosowane na tych zajęciach techniki oddechowe są bezpieczne i przyniosą wiele korzyści zdrowotnych praktykującemu. To  wspaniała forma relaksu, która pomaga w pracy nad pozbyciem się stresów, napięć i lęków. Poprawa naszego zdrowia psychicznego oraz kontrola emocji staje się w zasięgu ręki. Medytacja może być całkowicie pozbawiona religii ale i może stać się modlitwą, Ty sam decydujesz, Ty wiesz najlepiej czego szukasz i jakie są Twoje potrzeby.

Na tych zajęciach poznasz różne formy medytacji, od tych w ciszy, z mantrą, koncentracji, uważności aż po te w ruchu.
Nauczysz się prawidłowego, zdrowego oddechu oraz dowiesz się kiedy którą z praktyk oddechowych zastosować.
Techniki oddechowe i pranajamy również nie są obojętne dla naszego zdrowia, przedłużają życie, polepszają nasze zdrowie, zwiększają odporność a  nierzadko nawet leczą. Odmładzają, pomagają kontrolować stres, wyciszają czy pobudzają do działania.

Medytacja to wspaniałe panaceum na wiele problemów i dolegliwości ale jak wszędzie i tutaj wyróżnia się kilka przeciwskazań
(schizofrenia, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, podczas stosowania leków przeciwlękowych, choroba afektywna dwubiegunowa, głęboka depresja)

* Korzyści dla zdrowia fizycznego: obniżenie ciśnienia krwi, obniżenie tętna, reguluje wydzielanie insuliny, zwiększenie stężenia dopaminy w mózgu, redukcja kortyzolu (hormonu stresu), mniejsze ryzyko chorób serca, zwiększenie odporności.

* Korzyści dla psychiki: zniwelowanie stresu, większa pewność siebie, poprawa koncentracji, poprawa nastroju, zwiększona wrażliwość, lepsza jakość snu, poprawa pamięci i wiele innych.

Joga Czakralna

Joga Czakralna to zajęcia dla zrównoważenia, zbalansowania i zharmonizowania ciała i duszy. Praktyka łagodna i spokojna, będzie udrożniać przepływ prany i energii w Twoim ciele. oczyści kanały energetyczne. Nauczy Cię jak rozróżniać kiedy i która czakra potrzebuje więcej Twojej uwagi i pracy w jej obszarze.
Czakry to centra energetyczne w naszym ciele, odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Wzdłuż kręgosłupa aż do czubka głowy umiejscowionych jest 7 czakr, każdej przypisujemy inny kolor, każda z nich odpowiada za inny zmysł, żywioł oraz gruczoł. Jeśli któraś z czakr jest w nierównowadze to zauważamy również specyficzne objawy chorobowe czy inne zaburzenia fizyczne lub natury psychicznej.
Sesje Jogi Czakralnej poprawią i usprawnią pracę czakr w Twoim ciele. Odzyskasz radość życia i doenergetyzujesz się.
Poznasz holistyczne metody w pracy z ciałem i energią.

Yoga Dance

Przywróć Harmonię ciała i umysłu płynnym, słodkim, tanecznym ruchem Om Namah Sivaya

Jeszcze nim poznałam jogę byłam tancerką, kochałam taniec całą sobą i w sumie nic się nie zmieniło do czasu aż poznałam jogę – teraz mam dwie ogromne miłości 🙂 Yoga Dance to muzyka, medytacja i wolność w ruchu. Kiedy wchodzę na matę i włączam muzykę, to wtedy jestem sama ze sobą i dotykam siebie i swojej duszy najgłębiej jak potrafię. Taniec pozwala uzewnętrznić emocje, być bliżej siebie i przeżywać wszystko co w sobie noszę… Joga stała się dla mnie wspaniałym dopełnieniem tańca. Wykonywane płynnie pozycje (asany), połączone z oddechem stają się jak taniec, jak ruch motyla kołyszącego się nad kwiatkiem. Skupienie zostaje wewnątrz mnie i daję porwać muzyce moje ciało w ruch. Zależnie od dnia, od potrzeb mojej energii asany w tańcu wykańczam inaczej, innymi ruchami dłoni, innymi mudrami, innym gestem. Joga w tańcu pobudza czakry i kanały energetyczne w ciele, rozluźnia, relaksuje i pomaga stać się bardziej otwartym człowiekiem. Taniec to wspaniałe narzędzie do wyjścia na zewnątrz swojej osobowości. Pomaga pokonać nieśmiałość i wyrażać siebie

„Dla mnie wejście w ruch to wejście w medytację”.  M. Bejart

„Kiedy tańczę, nie mogę osądzać, nie mogę nienawidzić, nie mogę oddzielić się od życia. Mogę być tylko radosny i pełny”.  H. Bos

Yin Yang Joga

Yin Yang Joga, praktyka która koi i dodaje pozytywnej energii.
Z serca zapraszamy na wyczekiwane zajęcia w sobotni poranek.
Łagodna ale i wesoła praktyka Yin Yang Jogi, którą poprowadzi nasza „nowa” nauczycielka Marta 🙂 „Nowa” bo aż po roku od ukończenia kursu nauczycielskiego Marta zaczyna uczyć ale nie nowa bo jest z nami niemal od samego początku istnienia szkoły jako uczennica. Marta ma szacunek i pokorę do praktyki jogi, obrała najlepszą z możliwych dróg, najpierw wieloletnia, intensywna i bardzo regularna praktyka, zdobycie potrzebnej wiedzy a potem dopiero kurs nauczycielski i nauczanie. Wszyscy nauczyciele naszej szkoły jak już wiecie taką właśnie drogę przeszli aby w pełni świadomie móc u nas uczyć. Niejednokrotnie pewnie spotkacie się z Martą również na macie obok w roli uczennicy:)

🦋Trochę ciepło i trochę chłodno. Radość słońca i spokój księżycowej nocy. ☀️🌙 Energia i odpuszczenie. Czerń i biel. Ogień i woda.🔥🌊 Praktyka Yin Yang Jogi taka właśnie będzie. 

Część praktyki Yang to głównie rozgrzanie mięśni i stawów, ruchy „wytrząsające”, wyrzucające i zachęcające do pozbycia się tego, co nam nie służy, to radość, dobra zabawa i moc energii.

Część praktyki Yin to cudowne, łagodne trwanie i obserwacja tego, co się wydarza, obserwacja wszystkiego, co towarzyszy nam w asanie w której jesteśmy. 

Powoli, łagodnie i bez wysiłku usuniemy z ciała napięcia, przykurcze powstałe w wyniku złych nawyków, siedzącego trybu życia czy stresu. Praktyka ta jest niczym masaż wykonywany na samym sobie. W ciele yin, żeński element, to tkanka łączna, powięź, więzadła, kości, stawy. Z kolei Yang, męski element, to m.in. mięśnie, krew i skóra, którym sprzyjają dynamiczne i powtarzalne ruchy, przywracające elastyczność i zapewniające lepsze odżywienie.

🦋 Zajęcia Yin Yang Jogi dedykowane są dosłownie WSZYSTKIM! Na każdym poziomie zaawansowania, osobom, które nigdy nie ćwiczyły NIC! Osobom, które pragną zwyczajnie dobrze się bawić, uśmiechać, czasem przez chwilę pomilczeć po to, by znów wybuchnąć fontanną radości. Osobom, które są zaawansowane, szukają rozluźnienia i pragną po prostu BYĆ. Nie ma znaczenia ile mamy lat i jak sprawne jest nasze ciało. Wiek to tylko liczba!

Podczas tej praktyki korzystamy z całej masy jogicznych pomocy jeśli tylko uznajemy, że nam się przydadzą. Koce, wałki do jogi, podusie pod głowę i lawendowe podusie na oczy 🙂

Taniec Serca Ziemi

Wsłuchaj się w rytm swojego Pięknego Serca. Twoje Serce wszystko o Tobie wie. 

Jest jak Serce Ziemi opowiadające swą historię życia. Przypomnij sobie dziś jak Wyjątkowa/y Jesteś i jak wiele doświadczeń nosisz w swym ciele. Przypomnij sobie jaki Talent ze sobą przynosisz.

To te doświadczenia tworzą Ciebie – Twoją niepowtarzalną historię Mocy, Odrodzenia, Wartości. Tylko Ty znasz swoją historię. Rytm tańca, oddechu, czucia każdej emocji w Tobie samej staje się dziś Twoją Melodią. 

Gdy usłyszysz muzykę w sobie stajesz się tą muzyką. Gdy poczujesz rytm życia w sobie budzisz w sobie na nowo to życie – rozkwitając do tych wyborów do jakich jesteś już gotowa.

Gdy widzimy siebie w miłości w każdym naszym życiowym doświadczeniu i przyzwoleniu sobie na czucie siebie w swej pełni wydarza się cud spotkania z Miłością w tańcu, oddechu, rytmie, poezji słowa – w ciszy między ruchem a bezruchem, yin i yang nagle odnajdujesz Obecność.

Tyle Piękna i Zachwytu jest w nas gdy spotykamy się w tej Jedności w której wszystkie różnice rozmywa nasz taniec – bo wszyscy jesteśmy sobie równi gdy nasze Serce słyszy rytm drugiego Serca tworzymy Krąg Mocy Kobiet i Mężczyzn będących świadomymi Twórcami ŻYCIA.

Niechaj prowadzi nas Źródło a każdy znak na tej drodze Mądrości wyznaczy nasz kierunek powrotu do najpiękniejszej wersji siebie.

Na zajęcia wybierz najpiękniejszą kreację z szafy i poczuj się Najpiękniejsza dziś bo jesteśmy tu dla siebie Siostro. 

Na zajęcia zapraszam też Mężczyzn bo uzdrowienie dokonuje się zawsze poprzez Serce Ziemi – Serce Matki Ziemi, która uczy nas wszystkich bezwarunkowej miłości do siebie.