Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Otwarty w Savitri Yoga

7 stycznia @ 10:00 18:30

Z radością chcemy Cię zaprosić do pięknych przestrzeni Savitri Yoga na Dzień Otwarty. Sprawdź sam jak niepowtarzalny klimat u nas panuje. Szkoła Savitri Yoga jest naszym małym skrawkiem Indii i z pewnością to poczujesz.

W trakcie spotkania będziesz mógł popraktykować z nami różne style jogi. Poznasz Nauczycieli naszej szkoły, będziesz mieć okazję do rozmowy z nami, zadawania pytań a także wszyscy nowi uczniowie będą mogli skorzystać z 20% rabatu na nasz karnet OPEN. Dzień Otwarty jest wspaniałą okazją do tego abyś sprawdził czy Ci się u nas podoba, czy rezonujesz z naszymi nauczycielami, czy joga jest dla Ciebie oraz w jakiej tradycji jogi czujesz się najlepiej.

Przy herbatce opowiemy Ci o wszystkim czym się zajmujemy i co robimy oraz jak działa nasza szkoła.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą w spokojny, dostępny sposób dla każdego. Kto spotka się z jogą po raz pierwszy z całą pewnością na pewno sobie poradzi. Program Dnia Otwartego znajdziesz poniżej.

📌ZAPISY

Jako, że nasza szkoła jest dość kameralna prosimy o zapisy na maila: info@savitriyoga.pl

💰ILE TO KOSZTUJE?

Zupełnie NIC, w tym dniu jesteś naszym Gościem!

Z ILU ZAJĘĆ MOGĘ SKORZYSTAĆ?

Masz niepowtarzalną okazję aby nie płacąc zupełnie nic wziąć udział w wybranych lub wszystkich lekcjach jogi tego dnia (zgłoś mailowo wybrane przez siebie zajęcia).

👇PROGRAM

10.00 – 11.30 Joga Klasyczna
12.00 – 13.30 Kundalini Joga
14.00 – 15.00 Yin Joga
15.30 – 17.00 Joga Klasyczna
17.30 – 18.30 Joga Nidra i misy tybetańskie

OM SHANTI
SAT NAM

Plac Wolności 4
Katowice, Poland
+ Google Map
790-434-590