Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Indie – Jogiczna Wyprawa do Kraju Duchowych Tajemnic

4 września @ 12:00 18 września @ 08:00

Joga u źródeł, słoneczna Kerala, kraina palm kokosowych, eksplozji kolorów, zapachów i przypraw – INDIE

Zapraszamy na kolejny wyjazd do kolebki jogi.

Będziemy praktykować jogę, poznawać kulturę, religię i obyczaje mieszkańców Indii. Chcemy posmakować pysznych keralskich dań, zrelaksować się, PRAKTYKOWAĆ JOGĘ i wdychać zapachy wszechobecnych kadzideł.

🦋 Mieszkać będziemy w pięknych dwuosobowych hotelowych domkach, każdy z widokiem na morze.

🦋 Jogę praktykować będziemy na tarasie naszego hotelu, z miejscowymi nauczycielami i oszałamiającym widokiem na Morze Arabskie (szczególnie wieczorem przy zachodzie słońca)

🦋 Można wykupić niedrogie wycieczki. mamy tam swoje zaprzyjaźnione biuro i bardzo dobre ceny 🙂

Będzie więc szansa by zobaczyć trochę Indii Południowych.

🦋 Odpłatnie lecz naprawdę niedrogo można skorzystać z masaży ajurwedyjskich, oraz z zabiegów Panchakarmy (oczyszczania).

🦋 Ajurweda oraz leczenie ajurwedą pochodzi właśnie z Kerali, więc warto zapoznać się z tematem. Chętnie polecimy Wam odpowiednie zabiegi i miejsca w których warto im się poddać. Na klifie mamy już sprawdzone niemal wszystko 🙂

🦋 Można zaopatrzyć się w pasty do zębów, zioła, kosmetyki i lekarstwa ajurwedyjskie, one naprawdę działają! Sprawdzaliśmy na sobie!

🦋 Varkala w której będziemy mieszkać oferuje cudowne, malownicze miejsca na spacery, można zwiedzić przepiękne, klimatyczne świątynie i zrobić kapitalne zakupy ubrań w stylu jogiczno – boho i to wszystko o wiele taniej niż w Polsce! Można tutaj zobaczyć również rytualny pochówek w którym Hindusi rozsypują prochy swoich bliskich do morza. (Pamiętajmy jednak by oglądać z niekrępującej nikogo odległości).

🦋 Przy odrobinie szczęścia można spotkać Sadhu (hinduskiego wędrownego ascetę), można odbyć z nimi piękne, duchowe rozmowy

🦋 Ktoś kiedyś powiedział, że nie możesz powiedzieć że byłeś w Indiach jeśli nie przejedziesz się najtańszej klasy indyjskim pociągiem.

Pojedziemy więc nim! Wybierzemy się do Trivandrum abyście mogli zobaczyć stolicę Kerali i zrobić zakupy przypraw czy innych pamiątek a być może uda nam się wstąpić do ashramu Sivanandy na praktykę lub medytację 🙂

Kerala to styk czterech religii i kultur, tylko tutaj Hindusi, Żydzi, Muzułmanie i Chrześcijanie mieszkają blisko siebie, kościoły, synagogi i meczety budowane są obok siebie i wszyscy żyją w zgodzie ze sobą. Hindusi to wspaniali życzliwi ludzie, są cudowni, mili, pomocni i bardzo uprzejmi. Tutaj z niczym nie będzie problemu, ponieważ zawsze znajdą się w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej porze by w czymś pomóc.

✅ KOSZT – PROGI CENOWE

❣️Przy wpłacie zadatku 250€
* do 20.03.2022 to 850€ + samolot + e-wiza
* od 21.03.2022 – 21.05.2022 – całość 900€ + samolot + e-wiza
* od 22.05.2022 (jeśli nadal będą miejsca) – całość 950€ + samolot + e-wiza

Po wpłacie zadatku mailowo otrzymujecie dokładny adres naszego hotelu.

❗️❗️❗️UWAGA❗️❗️❗️

Do ceny należy doliczyć bilet lotniczy do Thiruvananthapuram (najczęściej dwie przesiadki) i e-wizę – kupujecie sami.

🦋 E-WIZA DO INDII (e-Vizę załatwiamy na 2 tygodnie przed wylotem), na stronie https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html, koszt e-Vizy (było) 25USD.

✅ CO CENA ZAWIERA:

– transfer z lotniska (Thiruvananthapuram) do naszych domków oraz w dniu wylotu transfer z domków na lotnisko (taksówka dla grup 3-4 osobowych)
– zakwaterowanie w czystych, ładnych, hotelowych dwuosobowych domkach na klifie, z widokiem na morze (zdjęcia domków powyżej).
– śniadania
– zajęcia jogi 2x dziennie (minimum raz dziennie z lokalnym nauczycielem)
– medytacja
– pranajamy (techniki oddechowe)
– spacery medytacyjne o poranku
– ubezpieczenie
– okoliczna wycieczka do Sri Janardanaswamy Temple
– wyjazdowa wycieczka na zalewiska Backwaters
– pokaz i nauka ubierania sari
– jeden masaż ajurwedyjski
– zwiedzanie okolicy

✅ CENA NIE ZAWIERA

– biletu lotniczego (do i z Thiruvananthapuram), ewentualnych dojazdów busem do miejsca wylotu i powrót.
– Posiłków poza śniadaniami. W Varkali jest naprawdę sporo bardzo tanich lokalnych tawern i knajpek, obiad w granicach 15zł/os, zupki nawet za 4-6zł, każdy je co lubi i gdzie mu się spodoba.
– E-wizy do Indii około 25USD
– dodatkowych wycieczek z lokalnym tour operatorem
– przyjemności zakupowych i innych…

❣️❣️❣️

Zostało TYLKO 10 miejsc!

W razie pytań, zapraszamy
info@savitriyoga.pl
tel: 790-434-590

❗️❗️❗️ Zapisy wyłącznie przez formularz:

Zastrzegamy sobie prawo odwołania wydarzenia w wypadku nie uzbierania się odpowiedniej liczby osób. Prosimy o kontakt przed zakupem biletu lotniczego.

North Cliff
Varkala, India
+ Google Map