Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Indie – Jogiczna Wyprawa do Kraju Duchowych Tajemnic

26 lutego, 2025 12 marca, 2025

Joga u Źródeł, słoneczna, piękna, zielona Kerala, kraina palm kokosowych, eksplozji kolorów, zapachów i przypraw.

Zapraszamy na kolejny wyjazd do kolebki jogi i ajurwedy.

KIEDY?

26 lutego – 12 marca 2025.

☀️Ku słońcu, ku naszej duchowości, ku odkrywaniu NOWEGO!

Ta podróż na zawsze już zostanie w Twojej pamięci…

Podobno Indie albo się kocha, albo nienawidzi, my pokochaliśmy je z całego serca. Za ludzi, którzy zawsze się uśmiechają, za jogę, za klimat, jedzenie, za autentyczność, za wszystko!

Będziemy praktykować jogę, poznawać kulturę, religię i obyczaje mieszkańców Indii. Chcemy posmakować pysznych keralskich dań, praktykować jogę, korzystać z masaży, zrelaksować się, zwiedzać świątynie i wdychać zapachy wszechobecnych kadzideł.

🪷 Mieszkać będziemy w pięknych dwuosobowych hotelowych domkach, każdy z widokiem na morze. Basen z widokiem na morze!

🪷 Jogę praktykować będziemy na tarasie naszego hotelu, z miejscowym nauczycielem i oszałamiającym widokiem na Morze Arabskie (szczególnie wieczorem przy zachodzie słońca). Z tarasu rozpościera się także widok na obłędny, hotelowy ogród i basen.

🪷 Ajurweda oraz leczenie ajurwedą pochodzi właśnie z Kerali, więc warto zapoznać się z tematem. Chętnie polecimy Wam odpowiednie zabiegi i miejsca w których warto im się poddać. Mamy tam już swoje najlepsze i sprawdzone miejsca.

🪷 Można zaopatrzyć się w pasty do zębów, zioła, kosmetyki i lekarstwa ajurwedyjskie, one naprawdę działają! Sprawdzaliśmy na sobie!

🪷 Varkala w której będziemy mieszkać oferuje cudowne, malownicze miejsca na spacery, można zwiedzić przepiękne, klimatyczne świątynie i zrobić kapitalne zakupy ubrań w stylu jogiczno – boho i to wszystko o wiele taniej niż w Polsce! Można tutaj zobaczyć również rytualny pochówek w którym Hindusi rozsypują prochy swoich bliskich do morza.

🪷 Przy odrobinie szczęścia można spotkać Sadhu (hinduskiego wędrownego ascetę).

🪷 Ktoś kiedyś powiedział, że nie możesz powiedzieć że byłeś w Indiach jeśli nie przejedziesz się najtańszej klasy indyjskim pociągiem.

Pojedziemy więc nim! Wybierzemy się do Trivandrum abyście mogli zobaczyć stolicę Kerali i zrobić zakupy przypraw czy innych pamiątek.  🙂

🙏 Kerala to styk czterech religii i kultur, tylko tutaj Hindusi, Żydzi, Muzułmanie i Chrześcijanie mieszkają blisko siebie świątynie, kościoły, synagogi i meczety budowane są obok siebie i wszyscy żyją w zgodzie ze sobą. Mieszkańcy Indii to wspaniali życzliwi ludzie, są cudowni, mili, pomocni i bardzo uprzejmi. Tutaj z niczym nie będzie problemu, ponieważ zawsze znajdą się w odpowiednim miejscu i czasie by w czymś pomóc.

🏄🏼‍♀️🌊🏄‍♂️ Na miejscu mamy zaprzyjaźnioną szkołę surfingu, można wykupić sobie lekcje i spróbować tego wspaniałego sportu. Uczymy się na małej fali i płytkiej wodzie więc nie musisz być wytrawnym pływakiem aby spróbować.

✅ KOSZT – PROGI CENOWE

💰Przy wpłacie zadatku 600€ najpóźniej do 25 października – cena całkowita wynosi 1200€

💰Przy wpłacie zadatku 600€ po 25 października – cena wynosi 1300€

Pozostała część do zapłaty – do 10 lutego 2025

❗️❗️❗️UWAGA❗️❗️❗️

Do ceny należy doliczyć bilet lotniczy do Thiruvananthapuram (najczęściej dwie przesiadki). Bilety lotnicze każdy kupuje sam. My o promocjach będziemy Was informować. W razie potrzeby możecie liczyć na naszą pomoc.

🦋 E- WIZA DO INDII (e-Vizę załatwiamy na ok. 2 tygodnie przed wylotem), na stronie https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html), koszt e-Vizy ok. 25USD.

✅ CO CENA ZAWIERA

– transfer z lotniska (Thiruvananthapuram) do hotelu oraz w dniu wylotu transfer z hotelu na lotnisko (darmowa taksówka przy min 3 osobach)
– 14 noclegów w hotelowych 2 osobowych domkach, z widokiem na morze (zdjęcia domków w dyskusji wydarzenia na FB).
– śniadania
– zajęcia jogi z miejscowym nauczycielem) praktykujemy w tradycji Sivanandy ( joga klasyczna) Kiedy jesteśmy na wycieczce jogi nie będzie.
– warsztat stania na głowie
– medytacja
– pranajamy (techniki oddechowe)
– spacery medytacyjne o poranku
– ubezpieczenie
– wspólna wycieczka do Sri Janardanaswamy Temple w Varkali
– wyjazdowa wycieczka na zalewiska Backwaters
– jeden masaż ajurwedyjski całego ciała w klinice ajurwedyjskiej
– zwiedzanie okolicy
– dla chętnych wspólny wypad do centrum Varkali (mamy tam kilka swoich ulubionych i sprawdzonych sklepów z naczyniami miedzianymi, ubraniami i perfumami w olejkach).
– pomoc w zorganizowaniu konsultacji u naszej ajurwedyjskiej, cudownej Pani doktor.
– pomoc w zorganizowaniu prywatnej wycieczki
– opieka nauczyciela jogi na miejscu

✅ CENA NIE ZAWIERA

– Biletu lotniczego (do i z Thiruvananthapuram)
– Posiłków poza śniadaniami.
– E-wizy do Indii około 25USD
– dodatkowych wycieczek
– przyjemności zakupowych i innych…

❣️❣️❣️

Jedziemy małą kameralną grupą!
W razie pytań, zapraszamy:
info@savitriyoga.pl
tel: 790-434-590

❗️❗️❗️ Zapisy wyłącznie przez formularz:

* Zastrzegamy sobie prawo odwołania wydarzenia w wypadku nie uzbierania się odpowiedniej liczby osób. Prosimy o kontakt przed zakupem biletu lotniczego.

North Cliff
Varkala, India
+ Google Map