Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Joga o Wschodzie Słońca

20 maja, 2023 @ 04:30 06:30

Po pięknej inauguracji zapraszamy Was na kolejną cudowną praktykę w naturze, ze śpiewem ptaków i pierwszymi promieniami słonka.

Sobota, godzina 4:50!

Zapraszamy Was na magię wschodzącego słońca w połączeniu z jogą, pranajamą i medytacją.

Zapraszamy również te osoby, które nigdy wcześniej jogi nie praktykowały oraz całe rodziny

🧘🏼‍♀️🧘🏼‍♀️🧘🏼‍♀️

W starożytnej tradycji wedyjskiej wschód słońca opisany został następująco:

O czasie wschodu wiele ogni, elektryczności, eterów i innych subtelniejszych energii emanujących ze słońca spływa na ziemię, tworząc efekt powodzi w miejscach, w których współrzędne wyznaczają wschód i zachód słońca. Powódź ta ożywia i oczyszcza wszystko na swojej drodze, niszcząc to co jest nieczyste w zarodku. Ten strumień podtrzymujących życie energii napełnia wszelkie życie radością.

🔅Jeśli chcesz usłyszeć brzmienie swojego serca, jeśli chcesz zacząć swój dzień dobrym oddechem, medytacją w ciszy i piękną, relaksującą, łagodną jogą to zapraszamy Cię na Jogę o Wschodzie Słońca.

✅ Praktyka jest całkowicie darmowa, wystarczy że przyniesiesz ze sobą matę, ciepły koc do przykrycia się podczas medytacji i króciutkiego relaksu.

💚 Chcemy połączyć się wszyscy w dobrej intencji.

💚 Pragnący pokoju na świecie i w sercu czujcie się zaproszeni. Stwórzmy ten świat lepszym w dobie hejtu i nienawiści. Poczujmy w naszych sercach miłość do siebie i innych ludzi, poczujmy radość i chęć niesienia pomocy innym, poczujmy się świadomymi, lepszymi ludźmi i bądźmy nimi!

✅ Wschód będzie UWAGA❣️ 4:50 😃

Nie spóźniamy się na medytacje, wyjdźcie troszkę wcześniej z domu! 

Praktyka odbędzie się na 3 Stawach – obok Woda&Beach Bar (przy kąpielisku)

Plac Wolności 4
Katowice, Poland
+ Google Map
790-434-590