Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Joga o Wschodzie Słońca

13 lipca @ 04:30 06:00

Sobota, godzina 4:50!

Serdecznie zapraszamy na kolejne cudowne praktyki w naturze, ze śpiewem ptaków i pierwszymi promieniami słonka.

Zapraszamy Was na magię wschodzącego słońca w połączeniu z jogą, pranajamą i medytacją.

Zapraszamy również te osoby, które nigdy wcześniej jogi nie praktykowały oraz te, które praktykują w innych miejscach, studiach czy szkołach. Joga jest UNIĄ, ma łączyć! Łączmy się więc w tej praktyce ponad wszelkimi podziałami 🙂

🧘🏼‍♀️🧘🏼‍♀️🧘🏼‍♀️ W starożytnej tradycji wedyjskiej wschód słońca opisany został następująco:

O czasie wschodu wiele ogni, elektryczności, eterów i innych subtelniejszych energii emanujących ze słońca spływa na ziemię, tworząc efekt powodzi w miejscach, w których współrzędne wyznaczają wschód i zachód słońca. Powódź ta ożywia i oczyszcza wszystko na swojej drodze, niszcząc to co jest nieczyste w zarodku. Ten strumień podtrzymujących życie energii napełnia wszelkie życie radością.

O wschodzie słońca można usłyszeć jego brzmienie…

🔅Jeśli chcesz usłyszeć brzmienie swojego serca i duszy, jeśli chcesz zacząć swój dzień dobrym oddechem, medytacją w ciszy i piękną, relaksującą, łagodną jogą to zapraszamy Cię na Jogę o Wschodzie Słońca.

✅ Praktyka jest całkowicie darmowa, wystarczy że przyniesiesz ze sobą matę do jogi, ciepły koc do przykrycia się podczas relaksu (10-15 min), zabierz poduszkę aby podczas medytacji mieć wygodną pozycję, ciepłą herbatkę w termosie i serdeczny uśmiech.

✅ Nie musisz być zaawansowany w praktyce, to mogą być Twoje całkowicie pierwsze zajęcia ale możesz również być długoletnim joginem. Możesz mieć 10, 20, 30 czy 90 lat! Chcemy połączyć się wszyscy w dobrej intencji.

📌Gdzie?

Staw Starganiec
Dostępny darmowy, duży parking przy wejściu na teren Stargańca.

Damy radę? 😃
No pewnie, że tak! Bo kto jak nie MY!

‼️Zaczynamy 0 4:50!

Bądźcie punktualnie by rozłożyć maty i się przygotować. Z szacunku do innych praktykujących nie spóźniamy się. Nie chcemy rozpraszać nikogo. Będziemy zaczynać od medytacji w ciszy.

Kontakt w razie problemów z dotarciem:
Savitri 790-434-590

Plaża Starganiec
Mikołów, Poland
+ Google Map