Medycyna Tybetańsko – Mongolska

Specjalista Medycyny Wschodniej Tybetańsko-Mongolskiej, Naturopata
SHIRMENBAATAR SHIINEN w Katowicach 

ANALIZA STANU ZDROWIA Z PULSU, ZMIAN NA JĘZYKU, ZMIAN W OKU
Ponadto masaże, zabiegi akupresury, akupunktura, bańki magnetyczne, ziołolecznictwo zgodnie z zaleceniami i wskazaniami dot. schorzenia.

SHIRMENBAATAR SHIINEN
jest lekarzem medycyny naturalnej Tybetańsko-Mongolskiej
z ponad 40- letnim doświadczeniem, naturopatą, praktykował w Tybecie, specjalizuje się w diagnozie stanu zdrowia z pulsu oraz leczeniu wielu schorzeń w sposób naturalny. Pomógł setkom pacjentów, całym rodzinom, dorosłym oraz dzieciom poczuć ulgę w bólu lub całkowicie dojść do zdrowia.

Terapie schorzeń m.in.:
– kręgosłupa
– chorób układu krążenia
– bólów głowy, bezsenności
– nerwic, depresji
– schorzeń przewodu pokarmowego,
– układu oddechowego
– układu moczowego
– schorzeń kobiecych
– chorób wątroby i pęcherzyka żółciowego

Badanie z pulsu
Jest to badanie umożliwiające wychwycenie pierwszych symptomów choroby
i zaburzeń w pracy poszczególnych narządów. Dzięki temu można ustalić źródła chorób lub problemów zdrowotnych, odpowiednio wcześnie rozpocząć leczenie, nie dopuszczając do rozwoju poważniejszej choroby. Stan pulsu zależy od pracy serca, stanu naczyń krwionośnych, stanu przepływu energii i krążenia krwi. Badanie to wymaga od lekarza dużej wiedzy, indywidualnych zdolności i wieloletniej praktyki. Doświadczony lekarz potrafi rozróżnić 90 rodzajów tętna! Każda zmiana w czynności narządów wewnętrznych wywołuje odpowiednią reakcję ze strony układu krążenia i tym samym musi znajdować swoje odbicie w tętnie.

Badanie z oględzin języka
Badanie języka zajmuje ważne miejsce w diagnostyce stosowanej przez lekarzy medycyny wschodniej. Język odzwierciedla nie tylko kondycję naszego serca, ale określa się go również lustrem narządów wewnętrznych. Można powiedzieć, że na powierzchni języka znajduje się jakby mapa naszych organów wewnętrznych.

Ocena zdrowia na podstawie czytania z tęczówki oka
Według irydologii tęczówka oka połączona jest z każdym organem ciała za pomocą nerwów. Dzięki temu źle funkcjonujący organ i wszelkie stany chorobowe widoczne są także w zmianach tęczówki. Na podstawie tzw. mapy oka ocenia się stan narządów – prawa tęczówka odpowiada organom znajdującym się po lewej stronie ciała, a lewa – tym po prawej. Według irydologów oko, a konkretnie jego tęczówka, jest swoistą mapą całego ciała – można w nim określić nie tylko przebyte i występujące choroby, schorzenia i objawy, ale także skłonności chorobowe.

Oferta Specjalna:
pierwsza wizytaAnaliza stanu zdrowia z zaleceniami terapeutycznymi oraz zabiegiem  (150 zł) –
w terminach od 16.08.2019 do 26.08.2019r. 

pakiet 10 sesji terapeutycznych – 120 zł / 1 sesja*
pakiet 5 sesji terapeutycznych  – 135 zł / 1 sesja*
*sesje do wykorzystania w okresie 16.08.2019r.- 26.08.2019r.

Zapraszamy do zapisów pod nr tel: 790-434-590 (pon-pt. 10:00 – 15:00)
lub e-mail: info@savitriyoga.pl