Wheel Yoga

24 czerwca 2020 18:45 - 30 grudnia 2020 Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Wheel Yoga – Joga na kole.

Kołem możesz urozmaicać różne asany, lub tworzyć najlepsze dla siebie pozycje w sesji typu free flow. Koło pomoże rozciągnąć ciało tak, aby bez problemu wykonywać asany takie jak mostek czy pies z głową w dół lub pies z jedną nogą w górze i zgiętą w kolanie. Koło jest doskonałym pomysłem dla każdego, kto szuka sposobu na wzmocnienie kręgosłupa i rozciągnięcie pleców, szczególnie zalecane wszystkim osobom spędzającym dużo czasu w pozycji siedzącej np przy komputerze, gdzie występuje problem zaokrąglonych pleców oraz bóle kręgosłupa. Joga na kole działa również terapeutycznie!

🧘🏼‍♀️Praktyka z kołem wzmacnia uda, pośladki, brzuch, i ramiona, otwiera klatkę piersiową i przygotowuje do wygięć. Uelastycznia kręgosłup, rozciąga cały przód ciała, pomaga w trudniejszych pozycjach jak stanie na głowie ( sirsasana) i w świecy ( sarvangasana) oraz wiele innych.

📌 Zajęcia z jogi na kole będą odbywały się w każdą środę.
📌 Poziom OPEN czyli dla każdego !
📌 Ilość miejsc ograniczona, obowiązują limity! Zapisów dokonujecie tylko w systemie rezerwacyjnym na naszej stronie: https://savitriyoga.pl/grafik/

📌 Wejścia w ramach karnetów naszej szkoły lub na karty MultiSport Plus, OK System, FitProfit/FitSport .

Informacje

24 czerwca 2020 18:45 - 30 grudnia 2020 Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Organizator

Miejsce

Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała