Wakacyjny kurs jogi dla początkujących

30 czerwca 2021 17:00 - 3 września 2021 Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

NAMASTE
Ruszamy z wakacyjną edycją kursu jogi dla początkujących.
Będziemy praktykować zgodnie z przekazem klasycznej jogi wg Sivanandy.

Joga wg Sivanandy nazywana jest tradycyjną ścieżką hatha yogi. To łagodna joga podchodząca z szacunkiem do ciała, respektująca wszystkie jego ograniczenia. To ścieżka, która zachowała tradycyjny, integralny charakter. Szczególny nacisk kładzie na duchowy rozwój. Daje sprawność ruchową, łagodzi problemy z kręgosłupem, nadaje ruchomość stawom, uodparnia na stres, relaksuje i wycisza umysł. Umacnia wiarę w siebie, rozwija równowagę emocjonalną, wpływa dobroczynnie na wszystkie układy ciała, prowadzi do równowagi energetycznej łącząc stan spokoju i wyciszenia z jednoczesnym uczuciem siły i energii życiowej. Zajmuje się nie tylko ciałem ale i umysłem oraz duszą. Obejmuje pracę na wszystkich trzech obszarach. Na jogę wg Sivanandy składa się pięć punktów:

1f33a.pngPrawidłowe pozycje (asany) – wzmacniamy i rozciągamy ciało, regenerujemy, oczyszczamy na fizjologicznym poziomie. Stymulujemy mięśnie i stawy, ale ich nie forsujemy.

1f33a.pngPrawidłowe oddychanie (pranayama) – nauka technik oddechowych aby przywrócić żywotność ciała, zdolność koncentracji i aby stabilizować emocje.

1f33a.pngPrawidłowa relaksacja (savasana) uczy jak odprężać, rozluźniać ciało uzyskując równowagę i spokój wewnętrzny.

1f33a.pngPozytywne myślenie i medytacja – praktyka stałego obserwowania umysłu. Jest to koncentracja na jednym punkcie , uspakajanie go aby odczuć istotę swojego “JA”.

1f33a.pngPrawidłowa dieta. „Jesteśmy tym co jemy”. Zalecana jest dieta wegetariańska , aby dostarczyć organizmowi energię, zapewnić sprawność psychofizyczną, harmonię i witalność jest odpowiednia dla każdego, bez względu na wiek i kondycję.

 

1f536.png KIEDY?
Startujemy w środę 30 czerwca o godz. 17.00

2757.pngWejście na kurs w ramach karnetów naszej szkoły lub Medicover Sport (OK System), nie akceptujemy kart MultiSport oraz FitProfit.

– Karnet 100zł – 5 wejść, ważność karnetu 30 dni

– dla studentów – 80zł, obejmuje 5 wejść, ważny – 30 dni

– nie sprzedajemy pojedynczych wejściówek na kurs!

Płatność gotówką w recepcji szkoły!

1f536.png Ilość miejsc ograniczona – zapisy obowiązkowe na każde zajęcia WYŁĄCZNIE przez nasz system rezerwacji.

Uwaga!

Tylko na pierwsze zajęcia rezerwacja przez e-mail, potem na każde kolejne rezerwacja w systemie on-line na naszej stronie

info@savitriyoga.pl

Kurs trwa do września!

274c.png274c.png274c.png Nie akceptujemy płatności kartą płatniczą!

Informacje

30 czerwca 2021 17:00 - 3 września 2021 Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Organizator

Miejsce

Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała