Kurs jogi dla początkujących – nowy nabór!

4 stycznia 2022 18:15 - Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Sivananda Joga – joga klasyczna!

Ruszamy z kolejną edycją kursu dla początkujących.

wtorki – 18:15
czwartki – 18.00

Tylko regularna praktyka przyniesie upragnione korzyści lecz jeśli z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w zajęciach 2 razy w tyg, to przychodzisz tylko raz w tygodniu.

🧘🏻‍♂️ Joga wg Sivanandy nazywana jest tradycyjną ścieżką hatha jogi. 

To łagodna joga podchodząca z szacunkiem do ciała, respektująca wszystkie jego ograniczenia. To ścieżka, która zachowała tradycyjny, integralny charakter. Szczególny nacisk kładzie na duchowy rozwój. Daje sprawność ruchową, łagodzi problemy z kręgosłupem, nadaje ruchomość stawom, uodparnia na stres, relaksuje i wycisza umysł. Umacnia wiarę w siebie, rozwija równowagę emocjonalną, wpływa dobroczynnie na wszystkie układy ciała, prowadzi do równowagi energetycznej łącząc stan spokoju i wyciszenia z jednoczesnym uczuciem siły i energii życiowej. Zajmuje się nie tylko ciałem ale i umysłem oraz duszą. Obejmuje pracę na wszystkich trzech obszarach. Na jogę wg Sivanandy składa się pięć punktów:

🔆Prawidłowe pozycje (asany) – wzmacniamy i rozciągamy ciało, regenerujemy, oczyszczamy na fizjologicznym poziomie. Stymulujemy mięśnie i stawy, ale ich nie forsujemy.

🔆Prawidłowe oddychanie (pranayama) – nauka technik oddechowych aby przywrócić żywotność ciała, zdolność koncentracji i aby stabilizować emocje.

🔆Prawidłowa relaksacja (savasana) uczy jak odprężać, rozluźniać ciało uzyskując równowagę i spokój wewnętrzny.

🔆Pozytywne myślenie i medytacja – praktyka stałego obserwowania umysłu. Jest to koncentracja na jednym punkcie , uspakajanie go aby odczuć istotę swojego “JA”.

🔆Prawidłowa dieta. „Jesteśmy tym co jemy”. Zalecana jest dieta wegetariańska , aby dostarczyć organizmowi energię, zapewnić sprawność psychofizyczną, harmonię i witalność jest odpowiednia dla każdego, bez względu na wiek i kondycję.

Kurs prowadzą Savitri oraz Chandrika

❗️ Wejście na kurs w ramach karnetów naszej szkoły – karnet na 4 wejścia – 100zł lub karnet Open (patrz strona Savitri Yoga – koszt 200zł)

❤ Na swoje pierwsze zajęcia zapisujecie się przez e-mail: info@savitriyoga.pl, podając w temacie „kurs jogi P1”, 

wpłacacie na podany nr konta zadatek na karnet w kwocie 50zł:

Harmonia Duszy I Ciała (w przelewie koniecznie tytuł „kurs jogi P1”)
63 1140 2004 0000 3502 7877 0194

Pozostałą kwotę wpłacacie GOTÓWKĄ w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji szkoły. Po opłaceniu otrzymujecie swój pierwszy karnet.

Na kursy NIE obowiązują wejścia jednorazowe!

Kurs początkujący P1 trwa minimum 2 miesiące!

Od stycznia obowiązuje nowy cennik – karnet na 4 wejścia (do wykorzystania w miesiąc) to koszt 100zł!

❌❌❌Nie akceptujemy płatności kartą płatniczą!

Do zobaczenia na macie

Informacje

4 stycznia 2022 18:15 - Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Organizator

Miejsce

Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała