Kundalini Joga

30 września 2022 17:00 - Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Wreszcie jest i ONA
Kundalini Joga – specjalnie na Wasze życzenie!

Kiedy? Każdy piątek o godzinie 17.00
Startujemy 30 września!

*Zapisz się już dziś gdyż ilość miejsc jest ograniczona!

❤ Joga Kundalini jako doskonała praktyka przy codziennym pośpiechu i tempie współczesnego świata. Poprzez swoją kompletną strukturę, korzystając z wielu elementów m.in kriya- dynamiczna sekwencja pozycji przynosząca konkretny efekt końcowy, odpowiednie techniki oddechowe, mudry, mantry, medytacja pozwala osiągnąć równowagę i harmonie fizyczną, emocjonalną, mentalną i duchową. Sprowadza nas do głębszego odczucia siebie w sobie.

Praktyki będą dostosowane tak, aby każdy mógł z nich skorzystać niezależnie od doświadczenia, wieku, poziomu zaawansowania.

❤ Jogę kundalini może praktykować każdy, bez względu na stopień zaawansowania w jodze.

Działa holistycznie na człowieka, oddziałuje na ciało, umysł i ducha równolegle , pomagając tym samym zjednoczyć te 3 aspekty. Joga kundalini pomaga obudzić w nas energię i polepszyć jej przepływ, dzięki czemu jesteśmy w stanie żyć świadomiej, pełniej, w zgodzie ze sobą , swoim przeznaczeniem i swoim wewnętrznym kompasem Duszy. 

W praktyce sprowadza się to przede wszystkim do odprężenia ciała i umysłu poprzez obserwację siebie, bycie ze sobą, doświadczania siebie, pozbycia się negatywnej energii, zaprzestania wewnętrznych analiz.

❤ Dzięki praktyce jogi kundalini jesteśmy w stanie odzyskać spokój, równowagę, pewność siebie. Możemy pozbywać się stopniowo blokad, które często hamują nas przed osiągnięciem pełni swoich możliwości i mocy, przez rozwinięciem w pełni swojego potencjału i piękna ludzkiej istoty.

Lepsza kondycja psychiczna i mentalna to również lepsze zdrowie. Krążenie jest pobudzone, ciśnienie się normuje, jesteśmy dotlenieni, pełni energii, rzadziej chorujemy.

❤ Z czasem nasz organizm, zaczyna się proces naprawy i samoregulacji, co związane jest m.in. ze wzrostem naszej energetyki. Ciało zaczyna do nas „mówić szeptem ” i daje nam wyraźne sygnały, mówiące o tym ,co jest dla nas najwłaściwsze a co nam już może nie służyć. To może dotyczyć naszego sposobu odżywiania ale również ludzi, sytuacji, dążeń, pragnień ….

PRAKTYKA – Elementy Kundalini Jogi :

-MANTRA- wprowadzenie poprzez mantrę Kundalini Jogi „Ong Namo Guru Dev Namo”,
-KRIYA – czyli ćwiczenia w ściśle określonej kolejności pozycji, z pranayamą, mantrą i mudrą,
-RELAKSACJA najczęściej w pozycji leżącej,
-MEDYTACJA Kundalini Jogi w jej różnych formach,
-ZAMKNIĘCIE PRAKTYKI mantrą”Sat Nam”.

Co warto wiedzieć?
– Nie jedz na 2h przed zajęciami
– Ubierz lekki i wygodny strój
– Bądź 10 min przed zajęciami aby się dostroić i zacząć punktualnie
– Zabierz ze sobą matę – możesz także skorzystać ze szkolnych, skarpetki, coś do okrycia ciała i wodę 🙂

Nauczyciel prowadzący:

Sylwia ( Seva Navdeep Kaur) – mistyczka natury, leśna , dzika, żyjąca w lesie Wilczyca o dużej wrażliwości i częstej potrzebnie przebywania w odosobnieniu, jasnoczująca i jasnowidząca wizjonerka Nowej Ziemi pracująca z energią lasu i ludzi, od zawsze wpatrzona w gwiazdy, stara dusza z głową w gwiazdach, wojowniczka światła , uzdrowicielka …..

Na podstawie własnego czucia, własnych doświadczeń, dotyku ciszy i oddechu, codziennych praktyk jogi kundalini , sesji jogi nidry i pracy z dźwiękiem odkrywam od kilku lat duchową , pierwotną wiedzę o sobie, o ludzkości. Dzięki praktyce Jogi kundalini odzyskałam siebie w przenośni i dosłownie. Obudziłam intuicję, zmysły i energię, dary. To z nimi uczę się pracować od wielu lat i dzięki nim wynosić swoje życie na wyższy level doświadczania w prawdzie i miłości. Największą wiedzę odkryłam w sobie i dzięki sobie i to jest dla mnie najpiękniejsza skarbnica wiedzy.

ZAPISY

Na swoje pierwsze zajęcia zapisujecie się przez e-mail: info@savitriyoga.pl, podając w temacie „Kundalini Joga”

*Aby rozpocząć kurs wpłać zadatek w kwocie 50zł na konto:

Harmonia Duszy i Ciała
63 1140 2004 0000 3502 7877 0194
w tytule koniecznie wpisz „Kundalini Joga”

*Pozostałą kwotę zapłacisz GOTÓWKĄ w dniu rozpoczęcia kursu w recepcji szkoły. Po opłaceniu otrzymasz swój pierwszy karnet.

Możesz wybrać karnet na 4 wejścia lub karnet OPEN.

! Nie akceptujemy kart płatniczych!
! Akceptujemy Medicover Sport (plus karnet dopłat).

Więcej info o cennikach na naszej stronie.

Informacje

30 września 2022 17:00 - Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Organizator

Miejsce

Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała