Aerial Yoga – kurs przyspieszony

27 września 2022 17:00 - Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Aerial joga – joga w powietrzu – wykorzystuje chustę aby umożliwić / ułatwić wykonywanie pozycji rozciągających, które zwykle trudno wykonać na macie.

Aerial Yoga jest dość wymagającą praktyką lecz daje wiele satysfakcji. Wymagające pozycje nieoczekiwanie szybko wzmacniają barki, ramiona, mięśnie brzucha i mięśnie przykręgosłupowe.

Osoby z bólami kręgosłupa mogą poczuć ulgę gdyż pozycje odwrócone pomagają wydłużyć kręgosłup i „poszerzyć” przestrzenie między kręgami, co sprawia że bóle maleją lub całkowicie znikają.

Zapraszamy na przyspieszony kurs dla początkujących – od zera!

Na kursie dowiesz się „o co w tym chodzi”, przekażemy zasady bezpieczeństwa i nauczymy podstawowych pozycji – jak w nie prawidłowo wejść i jak z nich wyjść 🙂 Po zakończeniu kursu można kontynuować praktykę w regularnych zajęciach Aerial Yogi.

Pamiętaj: Aerial Yoga to nie fitness! Nadal zachowujemy tradycyjny wymiar jogi co oznacza że nie jest to tylko podniebna akrobatyka. Nie musisz jednak mieć doświadczenia z jogą by przyjść na Aerial Yogę, wszystkiego Cię nauczymy 🙂

Kurs obejmuje 4 wtorki: 27 września, 4, 11, 25 października, godz. 17:00 – 18:00 (z przyczyn technicznych 18 października zajęcia się nie odbywają).

Cena: 150zł za kurs.

Ilość miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejsze zapisy.

REZERWACJA OBOWIĄZKOWA PRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ:
(W odpowiedzi potwierdzimy mailowo rezerwację i poinformujemy jak wpłacić obowiązkowy zadatek 50zł/os. Sprawdź czy potwierdzenie nie trafiło do SPAMu – czasem tak się zdarza… Wpłaty należy dokonać maksymalnie do 3 dni od daty zgłoszenia. Wypełniaj formularz tylko jeśli na prawdę chcesz wziąć udział w kursie. Wypełnienie formularza wiąże się z obowiązkiem zapłaty za kurs.)

Zapisy zakończone.


Aerial joga jest szczególnie korzystna dla tych, którzy spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej oraz cierpią na bóle pleców, ponieważ wywiera ona działanie dekompresyjne na kręgosłup.

Oprócz emocjonalnych, fizycznych i duchowych korzyści płynących ze wszystkich praktyk jogi, aerial ma szczególne zalety dla wzmocnienia i rozciągnięcia całego ciała, poprawy krążenia, przyspieszenia trawienia, ułatwia wykonanie pozycji odwróconych.

Hamaki pozwalają poczuć nową jakość ruchu (poczujesz się jak zawieszony pomiędzy niebem a ziemią). W bólach kręgosłupa dadzą ulgę i rozluźnienie już podczas pierwszych zajęć.

Zwolnią się napięcia, odciążysz stawy i poczujesz wspaniały relaks i ulgę a przede wszystkim będziesz świetnie się bawić.

Choć ten rodzaj jogi może być praktykowany przez osoby o różnym poziomie sprawności fizycznej, nie jest jednak zalecany dla kobiet w ciąży lub tych, które cierpią na zawroty głowy, problemy ze wzrokiem (jaskra) oraz nadciśnienie tętnicze.

Uwaga: na zajęcia Aerial Yogi przychodzimy bez biżuterii, bez ostrych elementów ubrań i bez makijażu!
Zalecany ubiór: legginsy i koszulka z krótkim rękawem.

Informacje

27 września 2022 17:00 - Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Organizator

Miejsce

Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała