Aerial Yoga – Kurs dla początkujących

21 listopada 2019 17:45 - 19 grudnia 2019 Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

 

Aerial joga –  joga w powietrzu – wykorzystuje chustę aby umożliwić wykonywanie pozycji, które zwykle trudno wykonać na macie. Jest to połączenie tradycyjnej jogi z ruchami inspirowanymi przez pilates, taniec i akrobacje.

Zapraszamy na kurs dla początkujących – od zera!

Na kursie dowiesz się „o co w tym chodzi”, przekażemy zasady bezpieczeństwa i nauczymy podstawowych pozycji – jak w nie prawidłowo wejść i jak z nich wyjść 🙂 Po zakończeniu kursu można kontynuować praktykę w zajęciach Aerial Yogi na poziomie OPEN.

Kurs obejmuje 4 zajęcia:
21, 28 listopada, 12, 19 grudnia (czwartki), godzina 17:45 – 18:45.
Start: 21 listopada.

Cena: 120zł za kurs.

Ilość miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejsze zapisy.

REZERWACJA OBOWIĄZKOWA PRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ:
(w odpowiedzi potwierdzimy rezerwację i poinformujemy jak wpłacic obowiązkową zaliczkę 50zł/os.)


Aerial joga jest szczególnie korzystna dla tych, którzy spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej oraz cierpią na bóle pleców, ponieważ wywiera ona działanie dekompresyjne na kręgosłup.

Oprócz emocjonalnych, fizycznych i duchowych korzyści płynących ze wszystkich praktyk jogi, aerial ma szczególne zalety dla wzmocnienia i rozciągnięcia całego ciała, poprawy krążenia, przyspieszenia trawienie, ułatwia wykonanie pozycji odwróconych.

Hamaki pozwalają poczuć nową jakość ruchu, poczujesz się jak zawieszony pomiędzy niebem a ziemią, dadzą ulgę i rozluźnienie już podczas pierwszych zajęć.

Zwolnią się napięcia w przestrzeniach międzykręgowych, odciążysz stawy i poczujesz wspaniały relaks i ulgę a przede wszystkim będziesz świetnie się bawić.

Choć ten rodzaj jogi może być praktykowany przez osoby o różnym poziomie sprawności fizycznej, nie jest jednak zalecany dla kobiet w ciąży lub tych, które cierpią na zawroty głowy, problemy ze wzrokiem (jaskra) oraz nadciśnienie tętnicze.

 

Zobacz też inne wydarzenia organizowane przez naszą szkołę oraz regularne zajęcia cykliczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informacje

21 listopada 2019 17:45 - 19 grudnia 2019 Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała

Organizator

Miejsce

Szkoła Jogi - Savitri Yoga - Harmonia Duszy i Ciała