Kategoria:

Pranajamy i Medytacja

Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w zajęciach z pranajamy i medytacji. Nie ma znaczenia czy jesteś osobą dopiero zaczynającą swoją przygodę z medytacją czy może masz już za sobą lata praktyki.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, którzy potrzebują spokoju i relaksu, chcieliby opanować jogiczne techniki oddychania lub popracować nad swoim oddechem (co jest niezwykle istotne dla zdrowia).
O pranajamach można by powiedzieć, że są esencją jogi. Poprzez kontrolę oddechu osiąga się nie tylko efekty zdrowotne (takie jak lepsze dotlenienie mózgu i organów oraz oczyszczenie dróg oddechowych, a poprzez to lepszą koncentracje, samopoczucie i zmniejszenie nerwowości i napięcia, przeciwdziałanie przeziębieniom i alergiom), ale przede wszystkim wyciszenie, spokój i radość.
Dlatego właśnie po sesji dodających energii ćwiczeń oddechowych przejdziemy bezpośrednio do medytacji prowadzonej, dzięki której pogłębimy stan wyciszenia i ugruntowania.

Do zajęć nie trzeba się specjalnie przygotowywać, warto jednak pamiętać, że pranajamy wykonuje się co najmniej 2-3 godziny po ostatnim posiłku (gdy Wasz brzuch jest stosunkowo pusty).

Om śanti!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informacje

 Number of Week4
 Start: 9 sierpnia 2019
 Dni
pt
 19:45 - 20:45

Nauczyciel