Kategoria:

Joga w Hamakach

❤ NOWOŚĆ ❤

Od 5 stycznia Basia zaprasza wszystkich na przepiękną i przyjemną praktykę jogi z pomocą hamaków do Aerial Yogi. 

Zaprzyjaźnicie się z wygięciami do tyłu oraz praktyką wzmacniającą i rozciągającą 🙂

Joga w hamakach nie jest Aerial Jogą! Wszystkie asany odbywać się będą na macie z użyciem chusty ustawionej do wysokości kolan lub poniżej. Nie będzie zwisów ani asan akrobatycznych. jeśli oczekujesz „fruwania pod sufitem” – to zapraszamy na kurs Aerial Yogi. Nie będziecie również leżeć w hamaczku przy dźwiękach mis terapeutycznych w błogim relaksie ponieważ tutaj praktyka odbywa się jak tradycyjna joga na macie, będzie trzeba się troszkę napracować 🙂 

Końcowa Savasana (relaks) będzie dopełnieniem wspaniałej praktyki, to właśnie teraz poczujesz efekty swojej pracy 🙂

Jeśli jednak szukasz tylko samego relaksu, to takie cuda dostępne są na zajęciach Relaks w Hamakach (Hammock Relaxation Therapy) 

Basia przeprowadzi Was poprzez asany jogi klasycznej z użyciem chusty do Aerial Yogi. Będą skłony, skręty, wygięcia, wydłużanie, otwieranie i rozciąganie oraz wzmacnianie ciała.

Jeśli nie znasz podstawowych asan w jodze, to zachęcamy do rozpoczęcia kursu jogi klasycznej. Jeśli jednak Twój rozkład tygodniowy nie jest z gumy, to i bez podstaw sobie poradzisz. Joga w chustach nie zastąpi tradycyjnej ścieżki jogi ale będzie cudownym jej uzupełnieniem i wsparciem, podobnie jak np Wheel Yoga, gdzie używaną pomocą jest koło do jogi.

Pamiętaj, że ilość dostępnych miejsc jest mocno ograniczona, jeśli dokonasz rezerwacji to darmowej anulacji możesz dokonać nie później niż do 22.00 dnia poprzedzającego zajęcia.

Poinformuj nauczyciela o ewentualnych schorzeniach czy przebytych kontuzjach, Twoja praktyka powinna zostać dostosowana do aktualnych Twoich potrzeb.

Godziny zajęć

  Początek Koniec Nauczyciel
środa 20:30 21:30 Basia
środa
20:30 - 21:30 - Basia - at

Informacje

 Number of Week19
 Dni
śr.

Nauczyciel